Dane kontaktowe


Adres

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Przysusze

ul. Targowa 52, 26-400 Przysucha

tel. 48 675 22 94

mail: sekretariat@epgkim.pl

NIP: 799 000 40 28

REGON: 670984138

KRS: 0000044746



Działy i stanowiska

Imię i nazwisko

Telefon

e-mail

Prezes Zarządu

Bogdan Rutkowski

48 675 22 94 wew. 21

Członek Zarządu

Krzysztof Kowalewski

Sekretariat/Windykacja

Maja Ślusarczyk

48 675 22 94

sekretariat@epgkim.pl

Zakład Gospodarki Wodno-Ściekowej

Wiesław Perendyk

48 675 22 94 wew. 24

Zakład Gospodarki Wodno-Ściekowej - Dział Obsługi Klienta

Katarzyna Gruszczyńska

48 675 22 94 wew. 23

katarzyna@epgkim.pl

Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne

48 675 20 51 / 669 060 960

Oczyszczalnia Ścieków

Jacek Krajewski

723 030 610

oczyszczalnia@epgkim.pl

Zakład Oczyszczania Miasta

Marian Kozieł

48 675 25 36

zom@epgkim.pl

Zakład Energetyki Cieplnej

Dariusz Chylak

48 675 28 32

d.chylak@epgkim.pl

Zarządzanie Lokalami

Dariusz Chylak

48 675 22 94 wew. 27

Główny Księgowy

Agnieszka Baka

48 675 22 94 wew. 26

a.baka@epgkim.pl

Księgowość

Marzena Janiec

48 675 22 94 wew. 26

m.janiec@epgkim.pl

Księgowość - wspólnoty mieszkaniowe

Marta Bińkowska

48 675 22 94 wew. 26

m.binkowska@epgkim.pl

Kadry i Płace

Agnieszka Włodarczyk

48 675 22 94 wew. 22

agnieszka@epgkim.pl

Kasa

Teresa Rejmer

48 675 27 20